Górska Chata

Start






Fotka 23563d17
Fotka 264a3160
Fotka af0130b5

 

Domek w górach Karkonosze

 

Zamek Chojnik , Przełęcz Karkonoska – Odrodzenie , wodospad podgórnej – Przesieka .To tylko część ciekawych miejsc które można tak z Górskich chatek jak i ze Skalnej Chaty osiągnąć na nogach !!!

Górska Chatka położona jest w samym środku przełęczy przesieckiej w miejscowości Zachełmie, pomiędzy Szklarską Porębą a Karpaczem. Tutaj do Szpindlerowego Młyna jest  tylko 7km. Bezpośrednio stąd rozpościerają się widoki na Karkonosze i Kotlinę Jeleniogórską. Centralne położenie na zielonym szlaku, łączącym Zamek Chojnik ze schroniskiem odrodzenie, powoduje że Górskie Chatki są najlepiej usytuowanym miejscem w okolicy. Podobnie jak w Skalnej Chacie, miejsce to w okresie międzywojennym było uznawane za uzdrowisko chorób dróg oddechowych. Spokój który tu panuje, jest lekarstwem dla ducha a piesze wędrówki po Karkonoszach są niezwykłym przeżyciem. Luksusowe wyposażenie domku będzie doskonałym uzupełnieniem Państwa urlopu. Do państwa dyspozycji jest prawie hektar ziemi, na której dzieci mogą się bawić a rodzice grać w siatkówkę lub grilować i pić piwko. Tylko tutaj w nocy słychać z oddali sowy a wieczorami odgłosy jeleni i jastrzębi. Jest to miejsce, które dostarczy państwu niesamowitych przeżyć i zawsze będziecie je polecać!

Górskie Chatki są oddalone tylko o 300 m od Skalnej Chaty dlatego też mogą być idealnym uzupełnieniem dla grup powyżej 9 osób chcących zamieszkać w Skalnej Chacie lub dla osób nad wyraz ceniących sobie komfort i intymność osobistą.

1. W domku jest centralne ogrzewanie sterowane komputerem (możliwość ustawienia dowolnej temperatury o dowolnej porze roku) i ogrzewanie kominkowe pozwalające na stworzenie w domu niezwykłego klimatu gór.

 

2. kuchnia jest wyposażona w komplet sztućców, talerze, Garnki, lodówkę z zamrażarką, mikrofalówkę, czajnik bezprzewodowy i elektroniczną płytę ceramiczna do gotowania.

 

4. w Domku jest kominek, TV-Sat, (w planie-Internet bezprzewodowy) 

 

 

5. Mieszkańcy Górskiej Chaty otrzymują pilota do bramy zamykanej elektrycznie dzięki czemu mogą czuć się całkowicie swobodnie i bezpiecznie.  

Fotka 01a5bf89

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Górska Chata